شرکت آینده صنعت اوج

شرکت آینده صنعت اوج


شرکت تولیدی اوج در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید مبلهای فلزی اداری آغاز نمود و بدلیل رعایت کیفیت بالا، مورد استقبال بی نظیر توزیع کنندگان و مصرف کنندگان عزیز قرار گرفت ، بنابراین طراحی تولیدات صندلی های اداری متنوع در دستور کار قرار گرفت بطوری که در سال 1384 مدل محصولات در گروه های مدیریتی، کارمندی، انتظار، کنفرانسی و مبلهای راحتی به همراه جلو مبل به بیش از 50 مدل رسید. با التزام به کیفیت و سرعت تحویل کالا و بالا رفتن روز به روز تقاضا از سوی بازار، تولید محصولات صفحه ای مانند انواع میز، فایل، کتابخانه و پارتیشن جهت تکمیل تولیدات اداری در سال 1384 در دستور کار شرکت قرار گرفت و تنها در مدت یک سال شرکت موفق به اجرای پروژه های مهمی در سازمانهای دولتی و خصوصی گردید. هم اکنون این شرکت با بالاترین تنوع محصول و تکمیل کلیه محصولات اداری جهت تجهیز سازمانهای دولتی و خصوصی دارای رزومه بسیار قوی در اجرای پروژه های بزرگ کشور عزیزمان می باشد و امیدوار است تا بتوانیم در سایه عنایات حق تعالی و با داشتن پرسنل مجرب و مسئول همگام با پیشتازان این صنعت در خاورمیانه گامهای بلندتری جهت خدمت به کشورمان برداریم. شرکت تولیدی آینده صنعت اوج


ارتباط مشتری مداری


ارتباط مشتری مداری

ارتباط مشتری مداری


ما از احتیاجات و رویاهای شما الهام می گیریم درک کردن مشتریان و دانستن نیازهای آنان یک ضرورت است. نقطه شروع در روش طراحی شرکت اوج توجه به موارد زیر است: - دنبال کردن تغییرات اجتماعی ، فرهنگی و افتصادی - گوش دادن به کاربران (مشتریان ) و درک نیاز آنان - فراهم آوردن راه حل های مشتری محور بطوریکه تغییرات عادت ها و احساسات آنها را در نظر داشته باشد ما در تمام پروژه هایمان بروی تمام مراحل فروش ، تولید و فعالیت های بعد از فروش با حساسیت زیادی تمرکز میکنیم تا نیاز ها و احساسات و عقاید مشتریانمان را درک کنیم. ما می کوشیم تا تجربیات و پیشنهادات و راه حل ها را به خدمت بگیریم تا به حداکثر رضایتمندی مشتری نایل شویم. ما خوشحال هستیم که با روش مردم محوری و منطقی قادریم با هر روزی که سپری می شود توجه افراد بیشتری را به سمت خود جلب میکنیم و آنها به عضویت خانواده خوشحال اوج در آوریم.

کارخانه تولید کننده


کارخانه تولید کننده

ساخت و تولید مشتاقانه در ساختار شرکت اوج می باشد. شرکت اوج محل های کار شما را با محصولاتش منور می کند محصولاتی که با محیط اطرافش کاملا هماهنگ است. طراحی در قسمت تولیدات فلزی کارخانه انعکاسی از طرح ساده و فهم پارامترهای مهندسی و معماری می باشد.


تولید با مقیاس و معیار های بین المللی

تولید با مقیاس و معیار های بین المللی


طرح ساخت تولیدات سازگار با محیط زیست شرکت تولیدی آینده صنعت اوج موادی را در ساخت محصولات استفاده می کند که با استاندارها و معیارهای بین المللی تطابق کامل دارد، قابل بازیافت بوده و با محیط زیست سازگاری کامل دارد. حساسیت مشابهی در سرمایه گذاری های فنی شرکت قابل مشاهده است.


طراحی


طراحی


برای شرکت اوج ، طرح یک آغاز نیست بلکه پایان مرحله آغازش ضمن توجه به نیاز است.طراحی آینده محصولات و طرح های خلاقانه که ماوراء زمانشان هستند. شرکت تولیدی آینده صنعت اوج با اعتقاد راسخش به طراحی و سرمایه گذاری هایش ، نقش اصلی را در توسعه طرح های صنعتی ایران در بازار ایفا می کند. شرکت تولیدی اوج نیازهای مشتریان را مشاهده کرده و محصولات را منطبق بر نیازهای آنان طراحی، مهندسی و تولید میکند و طرح ها را به واقعیت تبدیل میکند. دنبال کردن تغییرات اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در جامعه منجر به طراحی محصولاتی می شود که با نگاه خلاقانه اش پاسخگوی نیاز های امروز و آینده می باشد.

حمل و نقل


شرکت اوج محصولاتش را با برند خودش و بسته بندی کاملا دقیق و ایده آل به تمام شهرهای ایران ارسال می کند.